O restauraci Staré časy

Restaurace "Staré časy" se nachází ve starobylém domě ze 14. století. Tento dům původně patřil rytířskému rodu Štampachových ze Štampachu. V 16. století byl dům rekonstruován a bylo přistavěno ještě jedno křídlo. V přízemí se nacházely krámky a sklady pro nedaleký Havelský trh. V restauraci "Staré časy" můžete pojíst v přízemí nebo v původních gotických sklepech ze 14. století.

Restaurace se nachází v samém centru Prahy, 200 metrů od stanice metra Můstek, 3 minuty pěšky od Staroměstského náměstí. Máme oddělené kuřácké a nekuřácké prostory, v létě je možno se posadit i ke stolkům v podloubí před restaurací.

Pivnice - přízemí

Pivnice se nachází v přízemí domu, které kdysi, ještě před navýšením úrovně terénu proti povodním, bylo v prvním patře. Tato místnost je kuřácká a má kapacitu 40 lidí. Potkáte se zde se štamgasty, kteří přišli na svého pravidelného Velkopopovického kozla i s turisty, kteří si zašli na oběd. Místnost je klimatizována.

Více fotek pivnice

Restaurace - gotický sál

Restaurace se nachází v podzemním gotickém sklepě ze 14. století. Před navýšením terénu proti povodním, býval tento prostor přízemím domu. Místnost je nekuřácká, kapacita je až 75 míst. Gotický sál je vhodný pro větší skupiny, je možno si jej pronajmout pro soukromou akci. Místnost je klimatizována.

Více fotek gotického sálu

 

Vaříme vždy z čerstvých surovin od ověřených dodavatelů, nepoužíváme umělá dochucovadla.

V jídelním lístku si vyberete vynikající speciality české i mezinárodní kuchyně, které můžete zapít například Plzeňským Prazdrojem nebo Velkopopovickým kozlem.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Restaurace uzavřena :-(


Restaurace Staré Časy k 30.3.2021 ukončuje provoz.

Děkujeme vám za přízeň